STUDY&FLY

inBee Platform

inBee platform, İntergenç Yurtdışı Eğitim markasıdır. İntergenç tarafından çevrim içi deneme sınav platformu ve Info Day gibi projeleri gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur. 

inBee, başta tıp, diş hekimliği gibi sağlık bölümlerine hazırlanan öğrenciler için 2023 yılı itibariyle çevrimiçi deneme sınavı platformu hazırlamış ve uygulamaya geçirmiştir. Öğrenciler seviyelerini tespit etme şansına erişmekle beraber aynı zamanda deneme sınavları da yaparak konu bazlı raporlar doğrultusunda çalışmalarına devam etmektedir.

Her sene bahar döneminde Information Day kapsamında öğrenci ve ünivesiteleri bir araya getiren inBee, deneme sınavları sonucuna göre her öğrenciyi uygun olduğu üniversite ile görüştürmektedir.

Her öğrenci eğitim göreceği ülkeye vardığında İntergenç tarafından eğitilmiş ve seçilmiş inbuddy’ler eşliğinde hayatına başlar. Tüm organizasyon ve her türlü sorunun çözümü Budapeşte merkezli İntergenç Yurtdışı Eğitim sorumluluğundadır

İntergenç Yurtdışı Eğitim

İntergenç, 2014 yılında İstanbul’da kurulmuştur.

Tüm bunları yapmamıza olanak sağlayan ise arkamızdaki tecrübeli güç: İntergenç Yurtdışı Eğitim. İntergenç, 2014 yılında Efe Sütçü tarafından İstanbul’da kurulduktan sonra 2018 yılında merkez ofisini Budapeşte’ye taşımıştır. Macaristan ve Çekya’daki en iyi üniversitelerin Türkiye resmi temsilciliğini üstlenen İntergenç, üniversitelerin Türkiye giriş sınavları dahil bir çok görevi üniversiteler adına üstlenmiştir. Öğrencilerine varış sonrası yerinde destek veren İntergenç, yüksek müşteri memnuniyeti sayesinde 2022 ve 2023 yıllarında bölgesine en çok Türk öğrenci getiren yurtdışı eğitim firması olmuştur.

inBee platform üyesi tüm acenteleri ilgili sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

inBee Platform Adresleri

inBee Hungary

inBee Türkiye

Bem Jozsef utca.6 em:FS 1027 Buda

Charles Üniversitesi Entrance Exam and
Information Days
Days
Hours
Visited 450 times, 1 visit(s) today

© 2023 inBee, İntergenç Yurtdışı Eğitim markasıdır. Tüm hakları saklıdır.